ul. Rakowiecka 25/27
02-517 Warszawa
 
22 443 64 00
 
 
 
22 443 65 00, 22 443 65 01
 
22 443 65 13
 
Wyślij link mailem
grafika
Relacja - Drugi Mokotowski Bal Seniorów za nami!
Opublikowano: 15.10.2019

Drugi Mokotowski Bal Seniorów za nami!
 
Tym razem wszyscy bawili się w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji Dzielnicy Mokotów przy muzyce Zespołu Quantum. Przybyło aż 300 seniorek i seniorów! Wraz z nimi burmistrz Dzielnicy Mokotów Rafał Miastowski z zastępcą Krzysztofem Skolimowskim oraz dyrektorem OSiR Mokotów Krzysztofem Rosińskim i jego zastępczynią Agnieszką Machetą.

Nie obyło się bez podziękowań dla środowisk seniorskich z terenu naszej dzielnicy: Mokotowskiej Rady Seniorów, Towarzystwa Mokotowskiego Uniwersytetu III Wieku oraz Zarządu Koła Dzielnicowego Warszawa Mokotów-Wilanów Związku Kombatantów RP i byłych Więźniów Politycznych. Za aktywność społeczną na rzecz mokotowskich seniorów wyróżnienia indywidualne otrzymali Lidia Kosk i Janina Dzięcioł oraz Jan Pazik, Giedymin Wróblewski i Bogdan Szurmak.

Przewodnicząca Rady Seniorów Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy Grażyna Cabaj-Olejnik otrzymała od Rafała Miastowskiego burmistrza dzielnicy Mokotów statuetkę oraz podziękowania dla Rady Seniorów Dzielnicy Mokotów za działalność społeczną na rzecz mieszkańców Mokotowa.

Na balu wszyscy uczcili też jubileusz złotych godów państwa Zofii i Janusza Sitkiewiczow.

Było dużo zabawy i tańca. Odbyły się konkursy na najciekawsze stroje i najlepszą parę tancerzy. Zwycięscy otrzymali okolicznościowe medale, a na pamiątkę można było sobie zrobić śmieszne zdjęcia w fotobudce. Dziękujemy za liczne przybycie i roztańczony parkiet!

Zapraszamy na kolejny Bal za rok!

uroczyste rozpoczęcie Balu. Burmistrz Dzielnicy Mokotów Rafał Miastowski, zastępca Krzysztof Skolimowski, dyrektor OSiR Mokotów Krzysztof Rosiński z zastępczynią Agnieszką Machetą  oraz naczelnik Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia dla Dzielnicy Mokotów  Bogdan Piec

wspólne zdjęcie organizatorów z wyróżnionymi

statuetka dla Rady Seniorów Dzielnicy Mokotów za działalność społeczną na rzecz mieszkańców Mokotowa

zabawa na parkiecie - tańce

Jubilaci (Złote Gody)

Zespół Quantum na scenie

uczestnicy balu przy stolach

wręczanie wyróżnień indywidualnych

konkurs taneczny

konkurs na najciekawszy strój

Wyróznieni - wspólne zdjęcie

PDF
Drukuj
Powrót
kontakt