ul. Rakowiecka 25/27
02-517 Warszawa
 
22 443 64 00
 
 
 
22 443 65 00, 22 443 65 01
 
22 443 65 13
 
Wyślij link mailem
grafika
Mokotowskie Lato Teatralne
Opublikowano: 03.07.2019

Zapraszamy na Mokotowskie Lato Teatralne, plenerowe i familijne spektakle od 18 lipca do 31 lipca o godz. 11.00 do Pałacu Szustra, ul. Morskie Oko 2, Warszawa
 
Wstęp wolny!!!
 
Zabierzcie z sobą koce lub karimaty. Widownia na trawie.
  • 18 lipca
    O słodkiej Królewnie i pięknym Księciu
  • 25 lipca
    Szewc Kopytko i Kaczor Kwak

  • 31 lipca
    Cmok.Smok
Projekt współfinansuje Dzielnica Mokotów m.st. Warszawy
Organizator: Stowarzyszenie Scena 96
  
"O słodkiej Królewnie i pięknym Księciu"
Czas trwania 50 minut. Dla widza od 5 lat.
To familijny spektakl, w którym barwna opowieść o pięknej miłości królewny i księcia niesie przesłanie o tym, że o każdą relację między ludźmi trzeba dbać. W pięknej, malarskiej oprawie plastycznej , przy dźwiękach specjalnie do spektaklu skomponowanej muzyki, aktorki posługując się teatralnymi lalkami snują opowieść pełną zwrotów akcji i proponują widzom różne jej zakończenia.
 
"Szewc Kopytko i Kaczor Kwak"
Czas trwania 45 minut. Dla widza od 5 lat.
Barwny, radosny spektakl inspirowany sztuką Kornela Makuszyńskiego opowiadający historię pewnego małego Szewca, który zamiast robić buty, wciąż psocił i płatał figle tak, że wkrótce stał się prawdziwym utrapieniem dla każdego, kto tylko stanął na jego drodze. W końcu wyruszył w świat szukając nowych przygód. Oprawa scenograficzna nawiązuje do klimatu teatru wędrownego. Aktorzy docierają ze swym wozem pełnym lalek i dekoracji wszędzie tam, gdzie widzowie zechcą obejrzeć ich spektakl będący radosną zabawą i niosący pogodną refleksję. 
 
"Cmok.Smok"
Czas trwania 50 minut. Dla widza od 4 lat.
Spektakl to autorska wersja popularnej bajki o wawelskim smoku, przystosowana do percepcji najmłodszego widza, ale jednocześnie otwarta na odbiorcę dużo starszego. Opowiada on historię o zwykłych ludziach. Nie jest ważne czy jesteś królem, księżniczką czy szewcem. Podkreśla jak ważne jest być dobrym człowiekiem. Zachęca by toczyć boje o  ideały i nie zrobić nikomu krzywdy.
 
W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych  spektakle odbędą się w sali widowiskowej, Teatr Scena 96 przy ul. Morskie Oko 2.
Ilość miejsc ograniczona!!!
 
Rezerwacje wejściówek rozpoczynamy na siedem dni przed terminem każdej prezentacji
emailowo pod adresem:   z  hasłem: Teatr lub sms pod numerem (22) 506 250 598 w godz. 10.00-16.00 z  hasłem: Teatr
 
Potwierdzone bezpłatne wejściówki do odbioru na godzinę przed przedstawieniem w Teatrze Scena 96  przy ul. Morskie Oko 2, Warszawa,kontakt:
 
Teatr nie jest dostosowany dla osób niepełnosprawnych.
 
Plakat promujący wydarzenie, informacja w tekscie
PDF
Drukuj
Powrót
kontakt