ul. Rakowiecka 25/27
02-517 Warszawa
 
22 443 64 00
 
 
 
22 443 65 00, 22 443 65 01
 
22 443 65 13
 
Wyślij link mailem
grafika
Relacja - Sportowy weekend na Mokotowie
Opublikowano: 03.12.2019

W miniony weekend na Mokotowie wiele się działo! Piątkowy turniej Tenisa Stołowego rozpoczął serię imprez sportowych odbywających się w weekend. Młodzież ze szkół podstawowych rywalizowała w czterech kategoriach wiekowych. Zawody rozpoczęły się o godzinie 12.15 w piątek 29 listopada 2019 roku. Turniej odbył się w szkole Podstawowej nr. 190 przy ul. Zwierzynieckiej 10, a jego współorganizatorami byli:  Urząd Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy oraz Stowarzyszenie Parafiada.

Turniej Tenisa Stołowego, trwają rozgrywki

W sobotni chłodny poranek rywalizacje rozpoczęli łyżwiarze szybcy. Organizatorem konkursu było Warszawskie Towarzystwo Łyżwiarskie „Stegny” przy współudziale Urzędu Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy. Mistrzostwa Mokotowa w Łyżwiarstwie Szybkim trwały od godziny 10.00 do 14.00. Zawodniczki i zawodników dopingowała licznie zgromadzona publiczność.

Zacięta rywalizacja od pierszych metrów łyżwiarzy szybkich podczas Mistrzostw Mokotowa 2019 r.

W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr. 202 przy ul. Jana Bytnara „Rudego” 19 od rana trwały zmagania karateków. Turniej Karate Tradycyjnego o Puchar Dzielnicy Mokotów odbył się w sobotę w godzinach 10.00 – 15.00. Rywalizowały ze sobą zawodniczki oraz zawodnicy w różnych kategoriach wiekowych. Na początku swoje umiejętności prezentowali 7 latkowie, aby sukcesywnie zakończyć na tych najstarszych i najbardziej doświadczonych. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymali pamiątkowe puchary i medale, pozostali uczestnicy turnieju otrzymali upominki. Organizatorami Turnieju byli: Mazowieckie Stowarzyszenie Karate Tradycyjnego „Ai-Do” oraz Urząd Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy.

Najmłodsi adepci karate tradycyjnego rywalizują w zawodach o Puchar Dzielnicy Mokotów

W Andrzejkowy wieczór 30 listopada w hali OSiR Mokotów przy ul. Niegocińskiej 2a odbył się Festiwal Zumba®Fitnes. Imprezę rozpoczęły dzieci, a po nich dzielnie ćwiczyły seniorki. Atmosfera w hali OSiR była bardzo gorąca. Wszystko za sprawą połączenia prostych kroków tanecznych i kombinacji ruchów w rytm muzyki latynoskiej. Na tym właśnie polega Zumba – czyli latynoski pomysł na fitness, w którym zajęcia oparte są m.in. na elementach tanecznych salsy, reggaetonu i samby. W festiwalu wzięło udział około 300 osób. Uczestnicy wytrwali do samego końca nie tylko spalili mnóstwo kalorii, ale przede wszystkim dobrze się bawili.

Instruktorzy Festiwalu Zumby rozpoczynają maraton

PDF
Drukuj
Powrót
kontakt