Imieniny: Aldony, Jakuba, SergiuszaDzisiaj jest: 9 września 2010
  • Strona główna
  • Dodaj do ulubionych
  • Kontakt
  • Dla niepełnosprawnych
  • Mapa serwisu
  • Wyślij pocztówkę
  • Tapety na pulpit
DZIELNICA MOKOTÓW m.st. WARSZAWY
Siedziby urzędu: | ul. Rakowiecka 25/27, 02-517 Warszawa | ul. Wiktorska 91A, 02-582 Warszawa | ul. Wiśniowa 37, 02-545 Warszawa |
al. Niepodległości 151 m. 6, 02-555 Warszawa
Wydział Obsługi Mieszkańców
Informacja tel. 22 56 51 516
Napisz do nas e-mail
Dodatkowe informacje o WOM - zobacz

Interaktywna Mapa Dzielnicy

Tematy miesiąca
MOKOTOWSKA ZIMA W MIEŚCIE 2010
29 stycznia 2010

Gdzie się bawić w czasie ferii zimowych?
Skorzystaj z bogatej oferty spędzania
wolnego czasu przygotowanej dla dzieci
i młodzieży na terenie Mokotowa.


Jak co roku Dzielnica Mokotów przygotowała różnorodną ofertę spędzania wolnego czasu w okresie ferii zimowych dla dzieci i młodzieży z terenu Mokotowa.

Od początku ferii tj. od dnia 1.02.2010 r. do dnia 12.02.2010 r. można skorzystać z wielu imprez m.in. sportowo– rekreacyjnych, świetlicowych i kulturalno-edukacyjnych.

W programie organizatorzy przewidują zabawy, wycieczki, gry sportowe, zajęcia plastyczne i teatralne, zabawy na powietrzu itp. Wszystkie zajęcia odbywają się pod opieką instruktorów i nauczycieli.
„Zima w mieście 2010” na terenie Mokotowa organizowana jest w 38 punktach, w tym m.in. w szkołach, w placówkach prowadzących zajęcia specjalistyczne, w bibliotekach, w domach kultury, itp.

Akcję „Zima w Mieście 2010” na terenie Dzielnicy Mokotów koordynują:

  • Jacek Karczmarek, Wydział Oświaty i Wychowania Urzędu m. st. Warszawy dla Dzielnicy Mokotów, tel/fax  (22) 646-35-59,
  • Ewa Marczak, Wydział Oświaty i Wychowania Urzędu m. st. Warszawy dla Dzielnicy Mokotów, tel/fax  (22) 646-35-58.

W ramach akcji "Zima w Mieście 2010" zapraszamy również na "Bal Karnawałowy na lodzie", który odbędzie się w dniu 9 lutego 2010 r. na Torze Łyżwiarskim Stegny

Pliki do pobrania:
Liczba odwiedzin: 135368
Wykonanie: PRESTO