6 Mokotowski Konkurs Fotograficzny - rok 2009

Z protokołu posiedzenia Jury oceniającego prace nadesłane na 6 Mokotowski Konkurs Fotograficzny,
którego tematem był portret „My mieszkańcy Mokotowa”.

Jury w składzie:
Małgorzata Dołowska - Fotoklub RP
Wanda Hansen - ZPAP
Chris Niedenthal – ZPAF
Tadeusz Rolke - ZPAF

23 października 2009 r. jury dokonało oceny 485 nadesłanych prac 104 uczestników.
Zakwalifikowano 104 prace 64 autorów i przyznano następujące nagrody:

Kategoria do lat 18
I nagroda – Weronika Kowalska  za zdjęcie bez tytułu
II nagroda – Renata Sandomierska  za zdjęcie bez tytułu
III nagroda – Kamila Siedlecka  za zdjęcie bez tytułu
III nagroda – Anna Wisz  za zdjęcie bez tytułu
Wyróżnienie - Michał Kargol  za zdjęcie Z Pimpusiem na rękach
Wyróżnienie – Norbert Strulak  za zdjęcie bez tytułu
Wyróżnienie – Wioletta Domżała  za zdjęcie bez tytułu

Kategoria dla dorosłych
I nagroda - Wojciech Dańko  za dwa zdjęcia Hopsik, Jaś Wędrowniczek
II nagroda - Kamil Mąkosza za zestaw zdjęć
III nagroda - Mateusz Wysokiński  za zestaw zdjęć Rocznica Kapitulacji Mokotowa 2009
Wyróżnienie - Jerzy Bonczyk  za zdjęcie bez tytułu
Wyróżnienie - Cezary Kopczyński za zdjęcie bez tytułu
Wyróżnienie – Adam Kuryło za zestaw zdjęć Duchy mokotowskie
Wyróżnienie - Robert Szymkowiak za cykl zdjęć


Ponadto Jury Warszawskiego Towarzystwa Fotograficznego w składzie:
Eugeniusz Bilecki, Zofia Rajska, Witold Sadowski, Zdzisław Wyleżyński przyznało Dyplomy Honorowe:

Kategoria do lat 18
Dyplom Honorowy WTF – Michał Lenartowicz za zdjęcie  Mokotowski milusiński
Dyplom Honorowy WTF – Stefania Nowakowska za zdjęcie Motyl jesienny

Kategoria dla dorosłych
Dyplom Honorowy WTF – Piotr Kochanowski za zdjęcie bez tytułu
Dyplom Honorowy WTF – Marek Kowalski za zdjęcie bez tytułu
Dyplom Honorowy WTF – Kinga Pacyga za zastosowanie fotografii w produkcie użytkowym
oraz
Dyplom Honorowy WTF – Koło Fotograficzne przy Zespole szkół Specjalnych „Dać Szansę” Społecznego Towarzystwa Oświatowego za udział w konkursie

Przyznano 7 nagród i 7 wyróżnień oraz 6 dyplomów honorowych. W kategorii do lat 18
przyznano dwie III nagrody. Jury wybrało także zdjęcia na wystawę.

                           
Komisarz Konkursu Wanda Hansen

 

Uczestnicy wystawy:

Zenon Balcer
Natalia Białkowska  12 lat
Patrycja Białkowska 15 lat
Jerzy Bonczyk
Wojciech Dańko
Wioletta Domżała  12 lat
Szymon Drabczyk
Michał Fogiel
Joanna Gołąbek  9 lat
Mariusz Gołąbek
Katarzyna Gordziejew
Tadeusz Góral
Izabela Górecka  12 lat
Jacek Grodzki
Magdalena Hajnosz
Karolina Jabłońska
Marek Jagodziński
Michał Kargol  14 lat
Elżbieta Komarzyńska
Maria Konieczna
Cezary Kopczyński
Maja Kowalczyk  12 lat
Agata Kowalska  11 lat
Karolina Kowalska  12 lat
Weronika Kowalska  9 lat
Marek Kowalski
Daniel Krajewski
Anna Kujawska
Daniel Kuliński
Adam Kuryło
Michał Lenartowicz  13 lat
Paweł Leśkiewicz
Aleksandra Lewczuk  14 lat
Estera Lorenc 11 lat
Kamil Mąkosza
Kasia Niezgoda  13 lat
Stefania Nowakowska  15 lat
Sylwia Obzejta  18 lat
Monika Pac  12 lat
Ewa Pacia
Kinga Pacyga
Natalia Przyborowska  12 lat
Andrzej Rauzer
Adrian Rode  11 lat
Urszula Sagan  13 lat
Renata Sandomierska  13 lat
Kamila Siedlecka  9 lat
Kinga Siedlecka 15 lat
Agata Słodkowska  13 lat
Paulina Słodkowska  15 lat
Elwira Słowińska  15 lat
Magdalena Smolińska  11 lat
Dariusz Staszczyszyn
Norbert Strulak 13 lat
Natalia Szczepańska
Robert Szymkowiak
Małgorzata Tatarowicz  14 lat
Edward Warowny
Anna Wisz 12 lat
Mateusz Wysokiński
Maria Zdulska  16 lat
Janek Ziejewski  10 lat
Piotr Zyznowski
Ewa Żelewska -Florek
 


Patronat i sponsorzy:

         


Sponsorzy:

www.smsnd.pl
  www.fartex.pl
  www.relax-foto.pl
 
   
   
 


http://www.tynkbud1.pl/
 

 

Patronat:

 
   

 
warszawa.miastodzieci.pl
  www.tygodnik-sasiedzi.pl

 

 

Pdf
Drukuj
Powrót