grafika
Rekrutacja 2020/2021

Informacje nt. rekrutacji znajdują się na stronie Biura Edukacji Urzędu m.st. Warszawy

Dni otwarte w szkołach podstawowych

L.p.

Nazwa szkoły

Adres

Terminy spotkań

dzień

godzina

1

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Dzieci Powstania Warszawskiego

ul. Gościniec 53

30.01. 2020

17:00

06.02.2020

17:00

2

Szkoła Podstawowa nr 33 im. Wojsk Obrony Powietrznej Kraju

ul. Cieszyńska 8

04.02.2020

17:00

3

Szkoła Podstawowa nr 46 im. Stefana Starzyńskiego

ul. Wałbrzyska 5

21.01.2020

18:00

4

Szkoła Podstawowa Nr 69

ul. Wiktorska 73

04.02.2020

17:00                                                     17:30 spotkanie z dyrektorem

5

Szkoła Podstawowa nr 70 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Monte Cassino

ul. Giordano Bruna 11

30.01.2020

17:00

6

Szkoła Podstawowa nr 85 im. Benito Juareza

ul. Ludwika Narbutta 14

21.01.2020

17:45

06.06.2020

10:00

7

Szkoła Podstawowa nr 98 z Oddziałami Integracyjnymi im. Lucy Maud Montgomery

ul. Artura Grottgera 22

27.01.2020

18:00

8

Szkoła Podstawowa nr 103 im. Bohaterów Warszawy 1939-1945

ul. Jeziorna 5/9

09.01.2020

17:00

ul. Jeziorna 5/9

16.01.2020

17:00

ul. Jeziorna 5/9

01.02.2020

10:00

9

Szkoła Podstawowa nr 107 im. Bronisława Malinowskiego

ul. Nowoursynowska 210/212

17.01.2020

17:30

10

Szkoła Podstawowa nr 115 im. Wandy Turowskiej

ul. Okrężna 80

25.01.2020

10:00-12:00

09.05.2020

10:00-12:00 Święto Szkoły

04.06.2020

18:00:00
spotkanie z rodzicami

11

Szkoła Podstawowa nr 119 im. 3 Berlińskiego Pułku Piechoty

ul. Pułku AK "Baszta" 3

06.02.2020

18:00

12

Szkoła Podstawowa nr 146 im. Janusza Korczaka

ul. Domaniewska 33

30.01.2020

19:00

13

Szkoła Podstawowa nr 157 im. Adama Mickiewicza

ul. Kazimierzowska 16

22.01.2020

17:30

14

Szkoła Podstawowa nr 190                           im. Orła Białego

ul. Zwierzyniecka 10

29.01.2020

18:00

15

Szkoła Podstawowa nr 191 im. Józefa Ignacego Kraszewskiego

ul. Bokserska 30

28.01.2020

17:00

16

Szkoła Podstawowa nr 202 im. 34 Pułku Strzelców Budziszyńskich

ul. Jana Bytnara "Rudego" 19

23.01.2020

18:00

17

Szkoła Podstawowa nr 205 im. Żołnierzy Powstania Warszawskiego 

ul. Spartańska 4

29.01.2020

17:00

18

Szkoła Podstawowa nr 212 im. Krystyny Krahelskiej

ul. Czarnomorska 3

28.01.2020

17:30

19

Szkoła Podstawowa nr 260 im. Jana Matejki

ul. Zakrzewska 24 B

21.01.2020

18:00

28.01.2020

18:00

20

Szkoła Podstawowa nr 271 im. 11 Listopada

ul. Niegocińska 2

29.01.2020

18:00                                                     spotkanie z rodzicami

05.02.2020

15:30-17:30

21

Szkoła Podstawowa Sportowa nr 272 im. Eugeniusza Lokajskiego

ul. Piaseczyńska 114/116

20.01.2020

18:00

05.02.2020

18:00

22

Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego

ul. Barcelońska 8

23.01.2020

18:00

23

Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 339 im. Raoula Wallenberga

ul. św. Bonifacego 10

05.02.2020

18:00

24

Szkoła Podstawowa nr 371 im. Sandro Pertiniego

ul. Jana III Sobieskiego 68

03.02.2020

17:00

Pdf
Drukuj
Powrót