BILETY WYPRZEDANE! ŚMIETANKA ŁOWICKA KAREN EDWARDS TRIO
grafika

KAREN EDWARDS

Jedna z najciekawszych amerykańskich swingujących jazz-soulowych pianistek i wokalistek. Zdobywczyni GRAMMY AWARD FOR JAZZ PERFORMANCE.
Współpracowała z takimi artystami jak: Stevie Wonder, Prince,
Tony Bennett.
Urodzona w Greenville, w Południowej Karolinie pierwszą edukację muzyczną odebrała u swojego ojca, który był dyrektorem muzycznym lokalnego kościoła baptystów. Muzyka soul i gospel towarzyszyły jej już od dzieciństwa. Studia ukończyła na uniwersytecie North Texas w klasie fortepianu.
Występowała w teatrach muzycznych i klubach Nowego Jorku i Los Angeles. Jako główna gwiazda prowadziła przez kilka lat cotygodniowy show w Atlancie.

Bilety 30 i 25 zł

______________________________________________________
Bilety w cenie 25 i 30 zł dostępne są w sekretariacie Centrum Łowicka. Zapraszamy w godzinach 9 -18. Rezerwacje telefoniczne nie są niestety przyjmowane, ale jest możliwość rezerwacji i wykonania od razu przelewu. W tytule prosimy wpisać Imię i Nazwisko, nazwę wydarzenia oraz liczbę biletów. Przykład: Anna Zaborska, Śmietanka 28 lutego, 5 biletów.
Numer konta: 57 1240 5918 1111 0000 4909 2927.

WAŻNE: w dniu koncertu przyjmowane są tylko płatności gotówkowe w sekretariacie Centrum Łowicka. Płatności przelewem prosimy realizować najpóźniej w ostatnim dniu roboczym przed wydarzeniem. W przypadku tej Śmietanki jest to czwartek 27 lutego 2020.

Miejsce:
Centrum ŁOWICKA
Adres:
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt