Z cyklu MAŁY TEATR Teatr Lalek Igraszka „Podróż na horyzont”
grafika

Z cyklu MAŁY TEATR

Teatr Lalek Igraszka „Podróż na horyzont”

Od 3 lat

Bilety – 15 zł od osoby (dzieci do 1. roku wstęp bezpłatny)

Czas trwania ok. 40 minut

 

Autor - Przemysław Śmiech

Reżyseria - Przemysław Śmiech

Lalki i scenografia - Anna Polarusz, Pracownia „Ani-Rusz”, Warszawa

Teksty piosenek - Ewa Śmiech

Muzyka, aranżacja, efekty dźwiękowe - Robert Dziekański Studio Dziekan Records

 

To opowieść o przyjaźni i o tym, że nie należy nikogo oceniać zbyt pochopnie. Młodzi widzowie mają też okazję nauczenia się kolorów.

 

Mała Małgosia chciałaby się dowiedzieć, co jest za horyzontem. Postanawia więc wyruszyć i sprawdzić to osobiście. Zanim jednak jej podróż się rozpocznie, poznaje złośliwego, lecz na szczęście mało szkodliwego potworka Ohydala. Ohydal wątpi w powodzenie wyprawy Małgosi i dlatego nieustannie namawia ją do pozostania w domu. Dziewczynka jednak nie rezygnuje, zwłaszcza, że cennych wskazówek udziela jej Słoneczna Pani. Aby dotrzeć za horyzont Małgosia musi zbudować most z siedmiu kolorów. Ale skąd wziąć te kolory?

 

Pierwszy dziewczynka dostaje od Słonecznej Pani, kolejne musi znaleźć sama. W wyprawie towarzyszy jej Ohydal. Potworek najpierw przeszkadza i dokucza Małgosi, z czasem jednak staje się jej prawdziwym przyjacielem. Prawdziwym, czyli takim, na którego można liczyć w trudnych sytuacjach, a takich sytuacji nie będzie brakowało, oj, nie będzie.

 

Małgosia w czasie swojej niecodziennej podróży pozna kilka niezwykłych postaci - pana Chmurka, pana Papryka, spotka się z Księżycem, przeżyje też coś naprawdę strasznego! Wszystko jednak skończy się szczęśliwie, wesoło i kolorowo.

Miejsce:
Centrum ŁOWICKA
Adres:
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt