"Szybcy i śnieżni" - dostęp do projekcji online dla czytelników biblioteki
grafika
Termin:
Od 04-12-2020, 8:00
Do: 04-12-2020, 19:00
Kategoria:

Ponieważ już od dłuższego czasu nie możemy spotkać się na "Filmowym piątku na Tynieckiej", dlatego przygotowaliśmy coś wyjątkowego! Filmowy piątek przenosi się do waszych domów. Czas nadrobić zaległości! Wybrane filmy prezentowane podczas Międzynarodowego Festiwalu Kino dzieci będzie można bezpłatnie obejrzeć w warunkach domowych.

Seanse zaplanowaliśmy na 13, 27 listopada i 4 grudnia!

Będziemy mieć do przekazania czytelnikom link z kodem dostępu, który pozwoli na bezpłatne obejrzenie filmu online. 

4 grudnia zapraszamy na seans filmu „Szybcy i śnieżni” (kat. wiek. 6+). Data rozpoczęcia rejestracji: 30 listopada, zapisy pod adresem: mbddim@bpmokotow.waw.pl, w wiadomości prosimy o podanie numeru karty bibliotecznej. Liczba linków do projekcji ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

O filmie:

Zwycięzca wyścigu saneczkowego może być tylko jeden. Czy pomysłowemu Frankiemu uda się pokonać pewnego siebie Zaca, który nie ma skrupułów, by oszukiwać podczas rywalizacji?

Trwają przygotowania do corocznego wyścigu saneczkowego. Frankie, nieco szalony naukowiec, obmyśla koncepcję pojazdu, który ma zapewnić zwycięstwo jego drużynie. Kiedy maszyna niespodziewanie rozpada się tuż przed linią mety, nikt nie może uwierzyć, że stały za tym błędy w konstrukcji. Wynalazca wspólnie z kolegami odkrywa, że to sprawka Zaca – zarozumiałego i nieco tajemniczego zawodnika, który w międzyczasie dołączył do stawki wyścigu. Frankie pragnie rewanżu i ponownego, tym razem uczciwego rajdu. Wraz z drużyną wiernych przyjaciół zrobią wszystko, by skonstruować jeszcze szybszy pojazd i wygrać rywalizację z oszustem!

Błyskotliwa animacja udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych dla grupy pogodnych i zdeterminowanych, choć nie zawsze zgodnych przyjaciół.

Reżyseria: Benoît Godbout, Kraj i rok produkcji: 2018, Czas trwania: 89 min, Wersja językowa: dubbing, Kategoria wiekowa: 6+

ZAPRASZAMY!!!

plakat promujący dostęp do projekcji online

Miejsce:
Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr XXXI, ul. Tyniecka 40a Warszawa Mokotów
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt