ŚMIETANKA ŁOWICKA ANDRZEJ PONIEDZIELSKI. Koncert przeniesiony z 27 listopada 2020
grafika

Nowy planowany termin 5 marca 2021.

Bilety zakupione na termin 27 listopada 2020 mogą być wykorzystane w nowym terminie.

Andrzej Poniedzielski – poeta, pieśniarz, konferansjer, autor tekstów piosenek, satyryk,  twórca scenariuszy, reżyser,  aktor Teatru Ateneum w Warszawie. Członek Akademii Fonograficznej ZPAV. Mistrz Mowy Polskiej z roku 2011.

Współpraca Andrzeja Poniedzielskiego z teatrem  rozpoczęła się od napisania tekstów piosenek do spektakli  „Kubuś Fatalista i jego Pan” oraz „Trzech muszkieterów w świecie gier komputerowych” (Teatr Polski w Bydgoszczy).

W marcu 2007 r. przyjmując propozycję Gustawa Holoubka, objął kierownictwo literackie „Sceny na dole” w Teatrze Ateneum.

Andrzej Poniedzielski jest autorem ponad 250 wierszy, kilkuset felietonów

i wielu tekstów piosenek m.in. dla Elżbiety Adamiak, Michała Bajora, Haliny Frąckowiak, Edyty Geppert, Anny Marii Jopek, Jolanty Majchrzak, Maryli Rodowicz, Stanisława Soyki, Doroty Stalińskiej, Lory Szafran, Grzegorza Turnaua, Anny Treter.

Pisał do muzyki m.in. Katarzyny Gaertner, Seweryna Krajewskiego, Włodzimierza Nahornego, Janusza Strobla i Jerzego Satanowskiego oraz Tadeusza Woźniaka.

Więcej o artyście na poniedzielski.art.pl

 ______________________________________________________

Bilety w cenie 25 i 30 zł dostępne są w sekretariacie Centrum Łowicka. Zapraszamy w godzinach 9 -18. Rezerwacje telefoniczne nie są niestety przyjmowane, ale jest możliwość rezerwacji i wykonania od razu przelewu. W tytule prosimy wpisać Imię i Nazwisko, nazwę wydarzenia oraz liczbę biletów. Przykład: Anna Zaborska, Śmietanka 5 marca 2021, 5 biletów.
Numer konta: 57 1240 5918 1111 0000 4909 2927.

WAŻNE: w dniu koncertu przyjmowane są tylko płatności gotówkowe w sekretariacie Centrum Łowicka. Płatności przelewem prosimy realizować najpóźniej w ostatnim dniu roboczym przed wydarzeniem. W przypadku tej Śmietanki jest to czwartek 4 marca 2021.

Wstęp na wydarzenie z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Miejsce:
Centrum ŁOWICKA
Adres:
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt